آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری است با دنیای متفاوت که سرشار از جاذبه‌های طبیعی هیجان‌انگیز و ساختمان‌های عظیم می‌باشد. این کشور زیبا با حیات‌وحش استثنایی‌اش مقصدی مناسب برای علاقه‌مندان به طبیعت و ماجراجویی است. مشاهده و لمس زندگی حیوانات گوناگون از نزدیک، بازدید از بزرگترین معادن طلای دنیا و دیدن تنها شهری که کوهی عظیم را در میان خود دارد تنها بخشی از تفریحاتی است که در تور آفریقای جنوبی تجربه خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر با تور آفریقای جنوبی با هرمس همراه باشید.

معرفی آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری پرتکاپو، با فرهنگی غنی و هتل های مجلل ، مقصد بی نظیر برای مسافران و گردشگران است. این کشور دارای شهرهای دیدنی بسیار زیادی می‌باشد اما سه شهر کیپ‌تاون، ژوهانسبورگ و سان‌سیتی از مقاصد توریستی محبوب در آفریقا هستند که هرساله گردشگران زیادی این سه شهر را برای گذراندن تعطیلات انتخاب می‌کنند.

این کشور دارای شهرهای دیدنی بسیار زیادی می‌باشد . این کشور در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است.اما سه شهر کیپ‌تاون، ژوهانسبورگ و سان‌سیتی از مقاصد توریستی محبوب در آفریقا هستند. کیپ تاون ، این شهری است از محبوبترین مقصد جهانگردان در قاره آفریقا است. ژوهانسبورگ به شهر طلا معروف است.

کیپ‌تاون و ژوهانسبورگ، دو منطقه‌ی مهم در این کشور هستند که می‌توانید هم برای خرید و دیدن شهر و هم برای طبیعت‌گردی به آن‌ها سر بزنید:

آکواریوم دو اقیانوس در کیپ‌تاون و سان‌سیتی در ژوهانسبورگ که پر از خدمات تفریحی و ساحلی است، دو قطب مهم گردشگری آفریقای جتوبی محسوب می‌شوند. البته این تنها دو نمونه‌ی کوچک از عجایب رنگین کمان آفریقا‌ست. یادتان باشد که از دهکده‌های باستانی هم نباید غافل شوید.

شما هر نوع تور و هر مدل توری که مدنظر داشته باشید ما می توانیم تورهای متنوعی را به بهترین مقاصد که انتخاب کنید تور ببندیم و با آن سفر کنید. ما در گروه آژانس های هرمس تورهای مختلفی به مقصد آفریقا داریم . برای آشنایی و مطالعه تورهای آفریقا شرکت هرمس اینجا کلیک کنید.

جاذبه‌ها

هتل‌ها

نوشته‌ها

  کیپ تاون
  در تاریخ

  تور مجازی کیپ تاون

  تور مجازی کیپ تاون در این مقاله هرمس همراه هم به واسطه تور مجازی به شهر کیپ تاون، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری آفریقای جنوبی و سرزمین پنگوئن‌های آفریقایی، خواهیم رفت وگشتی مجازی خواهیم داشت. معرفی کیپ تاون کیپ تاون، یکی از محبوب‌ترین شهرهای قاره‌ی آفریقا است. این شهر در جنوب غربی این قاره و…

  دیدنی های کیپ تاون
  در تاریخ

  دیدنی های کیپ تاون

  دیدنی های کیپ تاون، شهر مادر آفریقای جنوبی کیپ تاون مشهور به شهر مادر است. دومین شهر بزرگ و مهم آفریقای جنوبی و پایتخت این کشور است. سالانه گردشگران فراوانی از سرتاسر دنیا راهی این شهر زیبا می‌شوند تا از طبیعت زیبا و بکر، اسکله‌های شلوغ، اماکن فرهنگی، باغ های زیبا، سواحل بسیار زیبا و…

  دیدنی های ژوهانسبورگ
  در تاریخ

  دیدنی های ژوهانسبورگ

  دیدنی های ژوهانسبورگ، شهر طلای آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ، یکی از معروفترین مقاصد گردشگری در آفریقای جنوبی است. دیدنی های ژوهانسبورگ جاذبه‌های تاریخی، هنری، طبیعی و حیات وحش را شامل می‌شود. برای آشنایی بیشتر با ژوهانسبورگ و جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی ، با هرمس همراه باشید. معرفی ژوهانسبورگ ژوهانسبورگ که به شهر طلا…