تورهای ایرانگردی

تورهای ایرانگردی هرمس

ایران از جمله کشورهایی است که دارای طبعت بکر وچهار فضل می باشد و در تمام ایام سال میتوان به  نقاط مختلف کشور با آب و هوای مختلف سفر  کرد و از زیبایی های آن لذت برد.

بعضی از جاذبه های گردشگری ایران شما را مجذوب خود می کند و شاید فکرش را هم  نمیکردید این جاذبه های گردشگری طبعی در کشورمان  وجود داشته باشد با هرمس همراه باشید تا با تور های ایرانگردی و جاذبه های  گردشگری آشنا شوید.

چرا تور  ایران گردی

برای سفر داخلی و تور ایرانگردی به راحتی  بدون مدارک خاصی میتوانید با قطار  یا هواپیما یا  اتوبوس  به هر جای ایران که دوس دارید سفر  کنید و از خدمات عالی این تور  لذت ببرید.

از جمله خدمات  تور ایران گردی می توان به  رزرو بلیط رفت و برگشت ،اقامت  در هتل ،اقامتگاه بوم گردی ،خدمات صبحانه ،ناهار،شام غذاهای سنتی و محلی ،تور لیدر محلی ترانسفر ،گت شهری که شما را  به جاذبه های آن شهر آشنا می کند.

پرطرفدارترین تورهای ایرانگردی

بعضی از شهرها بخاطر شرایط آب و هوایی و وجود هتل های مجلل، پذیرای بیشترین میهمانان تور ایران گردی هستند که از جمله این تور ها می توان به :

تور کیش

تور مشهد

تور اصفهان

تور شیراز

تور یزد

تور چابهار

تور قشم

تور کرمان

تور هرمز

اشاره  کرد.

تور کیش:

تور کیش را که یکی از پرطرفدارترین تورایرانگردی محسوب می شود هر روز از تهران ،مشهد،اصفهان،شیراز و سایر  شهرها با پرواز برگذار  می شود و آژانس هرمس سهم به خصوصی  در خدمات دهی  به میهمان  این جزیره را دارد.

به کیش زمینی هم می توان  سفر کرد که زیبایی  خاص خود را دارد،که با قطار از شهرتان به بندرعباس می روید و سپاس با لنچ های مخصوص تا جزیره بروید که این نوع سفر بسیار لذت بخش است.

تور مشهد

این سفر زیبا و معنوی را نیز می شود از همه شهره به صورت تور هوایی و تور زمینی هر روز از سال رزرو کرد.

مشهد بخاطر داشتن هتل های متعدد بیتشرین میهمان را در طول سال پذراست.

تور اصفهان

اصفهان با توجه جاذبه های  گردشگری و بناهای تاریخی یکی دیگر از گزینه های  تور ایرانگردی می باشد.

با سفر به اصفهان و اقامت در هتل  های اصفهان و گشت های شهری متوجه زیبایی این شهر می شوید.

تور چابهار

چابهار یکی از شهرهایی که در چند سال  اخیر بخاطر  زیبایی های خاص  خود و جاذبه های طبیعی مورد استقبال تورهای ایران گردی واقع شده است.

اقامت درکپر های سنتی و غذاهای  محلی وجاذبه های زیبای چابهار همه شرایط را برای سفر شما مهیا کرده است .

تورهای ایرانگردی هرمس

مجموعه آژانس های هرمس با 10 سال سابقه در اجرای تورهای ایرانگردی مفتخر است در سفرهای داخلی و مفتخراست میزبان شما باشد.

رزرو تور های ایرانگردی

برای رزرو تور ایرانگردی با همکاران ما  با شماره های  31904-051 و 02126353624 تماس  بگیرید و تور دلخواه خود را از هرشهری که هستید با بشترین تخفیف با بهترین  خدمات رزرو نمایید.