تور عمان

کشور سلطان ‌نشین عمان از همسایه‌های جنوبی ایران است . این کشور مانند بیشتر کشورهای عربی درآمد اصلی آن از طریق نفت تأمین می‌شود. اما طی چند سال اخیر، علاوه بر نفت، در صنعت گردشگری نیز پیشرفت‌های فراوانی داشته است.برای آشنایی بیشتر با عمان و تور عمان با هرمس همراه باشید.

معرفی عمان

مفهوم واقعی سنت و مدرنیته را در عمان درک خواهید کرد. جایی که از نظر امکانات رفاهی چیزی کم از رقیب اصلی خود امارات نداشته و با سرعت بسیار زیادی نیز در حال ساخت امکانات رفاهی، هتل‌ها و مراکز تفریحی است. مسقط به عنوان پایتخت کشور عمان و مهم‌ترین شهر توریستی این کشور، اگرچه به مانند سایر شهرهای بزرگ کشورهای ثروتمند خلیج فارس، لوکس و مدرن نیست، اما صفا و صمیمیت خاصی داشته و بافت سنتی بسیار زیبایی دارد.

کشور عمان با داشتن سواحل زیبا، بناهای تاریخی و هتل‌های مدرن و فوق‌العاده شیک، توانسته است به مقصدی عالی برای گذراندن تعطیلات تبدیل شود.

علاوه بر دیدن جاذبه‌های تاریخی، هیجان‌انگیزترین بخش تور عمان، تست کردن غذاهای سنتی این کشور تاریخی است. غذاهایی مانند حلوا و هم‌چنین قهوه ‌مخصوص عمان که طعم‌های خاص و بی‌نظیر آن‌ها را در هیچ کجای دنیا تجربه نخواهید کرد.

در سفر به عمان خرید سوغاتی را فراموش نکنید. صنایع دستی زیبا، ظرف‌های سفالی با طرح‌های متنوع و جواهرات جذاب تنها بخشی از سوغاتی‌هایی هستند که می‌توانید به عنوان کادو و یا یادگاری از تور عمان خریداری کنید.

مسقط پایتخت کشور عمان و بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهر این کشور است.

بیشتر آثار تاریخی و ارزشمند عمان در این شهر قرار دارند، بناهایی مانند :

  • بلده السفه
  • دیوار مسقط
  • خانه‌های آتری
  • مسجد جامع قابوس

تنها بخشی از جذابیت‌های شهر تاریخی مسقط هستند.

شاید این شهر به اندازه‌ی سایر پایتخت‌های عربی تجملاتی و مدرن نباشد.

اما ساحل زیبا و آب و هوای معتدل و تمیز آن در کنار کویر رویایی‌ اش تضادی بی‌نظیر را به وجود آورده که تور عمان را به مقصدی هیجان‌انگیز برای گردشگران تبدیل کرده است. مردم مسقط به مهربانی و میهمان‌نوازی شهره هستند. به همین دلیل تمام امکانات رفاهی را برای داشتن سفری خاطره‌انگیز به مسقط برای میهمانان خود فراهم کرده‌اند.

شما هر نوع تور و هر مدل توری که مدنظر داشته باشید ما می توانیم تورهای متنوعی را به بهترین مقاصد که انتخاب کنید تور ببندیم و با آن سفر کنید. ما در گروه آژانس های هرمس تورهای مختلفی به مقصد عمان داریم . برای آشنایی و مطالعه تورهای عمان شرکت هرمس اینجا کلیک کنید.

هتل‌ها