تور جزیره قشم

تور قشم و سفر به قشم یکی از پر طرفدارترین سفرهای داخلی محسوب می شود.

جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است که به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره ایران و خلیج‌فارس در تنگه هرمز قرار دارد. ، که در بین گردشگران و توریست های خارجی تور ایران بسیار طرفدار دارد.

جاذبه ها و مکان های دیدنی جزیره قشم را می توان مهم ترین دلیل انتخاب سفر به قشم دانست.

انواع تور قشم :

تورهای جزیره قشم به دو صورت انجام میگیرد: هواپیما و قطار انجام می شود .

تور هوایی :

تورهای هوایی قشم با پرواز از شهرهای مختلف ایران انجام میگیرد. مقصد پرواز میتواند فرودگاه خود جزیره قشم و یا فرودگاه شهر بندرعباس باشد. در تور قشم آژانس هرمس با توجه به فاصله طولانی فرودگاه قشم تا مرکز شهر قشم ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی در نظر گرفته میشود. و برای مسافرینی که پروازشان به/از شهر بندرعباس باشد انجام کلیه خدمات ترانسفر فرودگاهی و بندرگاهی با ماشین و کشتی های شناور به عهده آژانس هرمس میباشد.

تور ریلی ( زمینی ) :

حرکت قطار از شهر مبدا شما تا بندرعباس میباشد. بعد از رسیدن مسافرین به ایستگاه راه آهن بندر عباس همکاران ما در آژانس هرمس کلیه امور مربوط به ترانسفر مسافر را تا هتل جزیره قشم انجام میدهند و در روز آخر نیز مسافرین گرامی را از هتل قشم تا ایستگاه راه آهن بندرعباس ترانسفر میکنند.

تور قشم از تمامی مبدا ها از جمله مشهد و تهران و اصفهان و شیراز و تبریز و گیلان و مازندران و … قابلیت اجرایی دارد.

تور های هرمس با بهترین پرواز (وارش ، معراج ، قشم ایر ، آتا ، زاگرس ) و قطار ( ریل سیر کوثر ، بن ریل ، رجا ) و بهترین هتل ها و اقامتگاه برای تورقشم همراه می باشد.

تور های هرمس به همراه بهترین هتل و اقامتگاه های جزیره قشم و بهمراه بهترین خدمات : گشت ، تفریح ، وعده غذایی و میان وعده تورقشم برگزار می شود.

مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس ، برگزار کننده کاملترین خدمات و گشت ها بهمراه بهترین قیمت برای تورقشم می باشد.

مفتخریم در این سفر زیبا و هیجان انگیز و بیاد ماندنی در کنار شما باشیم.

برای اطلاع از پکیج ها و تورهای لحظه آخری قشم صفحه اینستاگرام هرمس را دنبال کنید.

هتل‌ها

نوشته‌ها

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟
  در تاریخ

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت دوم)

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت دوم) ترکیه به دلیل برخورداری از جاذبه‌های متعدد و جذاب در حوزه گردشگری به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران ایرانی در سال‌های اخیر تبدیل شده است. ولی آیا نمونه‌های مشابه این جاذبه در ایران نیز وجود دارند؟ در ادامه برای دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟…

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران
  در تاریخ

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت اول)

  دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت اول) با نزدیک شدن تعطیلات تابستانی بسیاری از مردم در تدارک سفر هستند . در این میان ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران ایرانی محسوب می‌شود. ولی آیا می‌توان تجربه‌ای مشابه را در ایران نیز رقم زد؟ در ادامه برای دیدن دیدنی های مشابه ترکیه در ایران…

  در تاریخ

  مقایسه دقیق کیش و قشم

  مقایسه دقیق کیش و قشم جزایر جنوب کشور مقاصدی فوق العاده برای سپری کردن تعطیلاتی رویایی هستند و خاطراتی متفاوت و به یادماندنی را برای شما رغم خواهند زد.  در میان جزیره های زیبای جنوب کشور کیش و قشم از محبوبیت بیشتری در میان گردشگران برخوردار هستند و امکانات کامل رفاهی در آنان فراهم شده…