معرفی تور هتل های رکسوس

یکی از بهترین انتخاب هایی که برای سفر می توانید داشته باشید تور هتل های ریکسوس می باشد. یکی از مهمترین موضوعاتی که در سفر خیلی باید توجه کرد انتخاب هتل است. شما در گروه هتل های زنجیره ای رکسوس می توانید در کنار لوکس و مجلل بودن آرامش و تفریح و هیجان و بهترین خدمات و امکانات را دارد تجربه کنید. برای معرفی تور هتل های رکسوس  ( RIXOS HOTEL TOUR ) با هرمس نماینده رسمی فروش هتل های رکسوس همراه باشید.

معرفی تور و هتل ریکسوس

امروزه هتل های زنجیره ای ریکسوس RIXOS HOTELS به نامی آشنا برای مسافرین تبدیل شده است . گروه زنجیره ای هتل های ریکسوس RIXOS HOTELS در سال ۲۰۰۰ در منطقه آنتالیا در شهر ترکیه فعالیت خود را آغاز کرد. اغلب مسافرینی که با تور ترکیه به شهر های مختلف ترکیه سفر کرده اند، با این گروه هتل ها آشنایی دارند . این هتل که در حال حاضر دارای ۱۰ شعبه در داخل ترکیه و ۱۴ شعبه در خارج از ترکیه است ، یکی از سریع ترین مارک ها و برند های لوکس و ۵ ستاره در صنعت هتلداری است که ظرف مدت زمان کوتاهی رشد بسیار چشمگیری داشته است .

  • 📍 ما تورهای داخلی و خارجی متنوعی برای تعطیلات نوروز داریم که می توانید برای مطالعه و آشنایی بیشتر اینجا کلیک کنید. 📍
  • 📍 برای سفر به این هتل های لوکس ، زیبا و خاص در آنتالیا و مشاهده پکیج این هتلها  اینجا کلیک کنید . برای دیدن پکیج های متنوع و کامل تور آنتالیا با بهترین قیمت و پرواز اینجا کلیک کنید.📍