تورکویرمصر

اگر از سفرهای تکراری به جنگل و دریا خسته شده‌اید و اگر به دنبال یک سفر منحصر به فرد، خاص و فراموش نشدنی هستید. بهترین گزینه برای شما، سفر به دل کویرهای دیدنی ایران است. بهترین گزینه سفر برای کویر گردی تور کویر مصر می باشد .

چرا کویر مصر خاص است؟

در مورد کویر مصر و روستای مصر داستان‌های زیادی وجود دارد. برخی از این داستان‌ها بنیانگذار کویرمصر را چوپانی به نام یوسف می‌دانند. شاید نتوانیم با اطمینان بگوییم کدام بخش از این داستان‌ها واقعی است، اما مطمئنا ماجراهای شنیدنی و پر رمز و راز در مورد تاریخچه و نام این روستا به زیبایی و شگفت‌انگیزی آن اضافه کرده است.برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره کویرمصر به مقاله کویر مصر مراجعه فرمایید.

دریای شنی مصر نامی آشنا برای بسیاری از گردشگران است. رمل‌های کویر در کنار وسعت چشم‌اندازهای مصر هر بیننده‌ای را شگفت‌زده می‌کند. پشته‌های ماسه‌های روان در گوشه و کنار این کویر سرک کشیده‌اند و آسمان پرستاره شب راز افسون آن است. برای کشف این راز باید از نزدیک کویر مصر را دید.

معرفی تور

تور کویر مصر جز پر طرفدارترین سفر داخلی و کوتاه و هیجان انگیز محسوب می شود.

کویر مصر در روستای مصر و در نزدیکی خور و بیابانک، از توابع استان اصفهان، قرار دارد.

اگر بخواهید بدانید دقیقا کویر مصر کجاست، درفاصله کمتر از 50 کیلومتری شهرستان جندق و 30 کیلومتری شهرستان خور است.

مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس برگزار کننده بهترین و کاملترین خدمات و گشت ها بهمراه بهترین قیمت برای تورکویرمصر می باشد.

تور های هرمس به همراه بهترین هتل و اقامتگاه های این منطقه و بهمراه بهترین خدمات : گشت ، تفریح ، وعده غذایی و میان وعده تور کویر مصر برگزار می شود.

ما در هرمس مفتخریم در این سفر زیبا و هیجان انگیز و کوتاه مدت در کنار شما باشیم.

هتل‌ها