چرا به مشهد سفرکنیم ؟

سفر مشهد و رزرو هتل مشهد یکی از پر طرفدارترین سفر ها ی ایرانیان می باشد.مشهد جاذبه های تاریخی و فرهنگی و زیارتی و طبیعی زیادی را دارا می باشد.اما مهم تر از همه حرم امام رضا(ع) ،که مشهد را به یکی از پرطرفدارترین مقاصد ایران تبدیل کرده است. حرم امام رضا (ع) از نظر مساحت و جمعیت در رفت و آمد ، از بزرگترین و پر جمعیت ترین مکان های مذهبی جهان است .

پس دور از ذهن نیست که در اعیاد و مناسبت های مذهبی و روزهای خاصی تا روزهای عادی زائران زیادی از سراسر ایران و جهان به این مکان مقدس سفر کنند. به برکت حرم بیشتر وقت ها ، مخصوصا اعیاد هتل ها تکمیل می شوند.

قیمت هتل در مشهد چقدر است ؟

مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس مفتخر است با ارائه رزرو هتل پنج ستاره و چهارستاره و بهترین هتل آپارتمان های مشهد از جمله: هتل قصر طلایی ، هتل الماس، هتل درویشی ،   هتل کیانا ، هتل رفاه و تورهای لوکس از سراسر ایران با بهترین خدمات و امکانات با بیشترین تخفیف در کنار شما می باشد.

مشهد در دسته بندی شهرهایی قرار میگیرد که میهمان این شهر با هر بودجه اقتصادی می تواند از امکانات هتلی این شهر بهره ببرد. در این شهر هتل و هتل آپارتمان هایی با قیمت و امکانات متنوع ساخته شده است .

عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت هتل های مشهد هستند از جمله : امکانات و خدمات هتل ، سرویس به حرم و میزان نزدیکی به حرم امام رضا (ع) از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت هتل می باشد.

همانطور که متوجه شدید قیمت  برای رزرو هتل های مشهد بسیار متنوع می باشد.

به طور میانگین برای رزرو یک شب هتل در روزهای عادی ، بسته به امکاناتی که نیاز دارید و بودجه مدنظرتان می توانید از شبی حدود 50 تومان تا شبی بیش از 600 تومان هزینه کنید.