معرفی زیباترین سواحل در کنیا

شما لازم نیست که به سفر دور و گسترده ای برای پیدا کردن سواحل خیره کننده در کنیا بروید . این کشور زیبا برای داشتن برخی از بهترین سواحل در جهان شناخته شده است. سواحل گرمسیری کنیا برای ارائه یک تعطیلات آرامش بخش به همه مردم،همراه با طیف وسیعی از فعالیت ها در استراحتگاه های ساحلی آماده ارائه خدمات است. برای آشنایی با زیباترین سواحل کنیا با هرمس همراه باشید.

معرفی زیباترین سواحل در کنیا

معرفی زیباترین سواحل

در اینجا بهترین سواحل در کنیا که برای آرامش و راحتی و یا شنا کردن هستند را برای شما آورده ایم. با کشف سواحل فوق العاده در کنیا همراه ما باشید.

Diani Beach

دیانی محبوب ترین و زیباترین ساحل در کنیا است. طول این ساحل در سواحل اقیانوس هند واقع شده است، در 30 کیلومتری جنوب مومباسا. این ساحل یک پناهگاه آرام است که در آن شما می توانید استراحت کنید و لذت ببرید از گرمای خورشید. ساحل دیانی برای مرجان، صخره، sandbars زیر آب، و پوشش گیاهی گسترده خرما مشهور است. این ساحل یک محل لذت بخش برای شنا و همچنین گشت و گذار است. اگر شما می خواهید به شنا سرد آرام، راه رفتن در امتداد ساحل، یک پیک نیک با دوستان و خانواده و یا شرکت در ورزش های آبی،داشته باشید ساحل دیانی بهترین ساحل برای همه ی این موارد است.

Diani Beach

Nyali

ساحل Nyali یکی از بهترین سواحل کنیا است با ارائه یک محیط آرام و آرامش بخش.این ساحل در مومباسا واقع شده،و احاطه شده توسط استراحتگاه های ساحلی با شکوه که محل اقامت لوکس برای مردم محلی و مسافران است.فعالیت های طبیعی که شما می توانید در اطراف ساحل Nyali انجام دهید عبارتند از: آفتاب گرفتن، شنا و بازی با شن و ماسه و ساخت ساختمان قلعه شنی، این ساحل نیز یک محل خوب برای گشت و گذار میباشد. در این ساحل مقدار زیادی فضا برای حفظ حریم خصوصی ارائه میشود.

nyali beach

Lamu Beaches

جزیره لامو پر از سواحل زیبا و شنی سفید، که مناسب برای آرامش بی نظیر در طول تعطیلات می باشد. خلیج ماندا و ساحل SHELA محبوب ترین سواحل در Lamu میباشند. این سواحل برای منظره زیبای خود و محیط صلح آمیزش شناخته شده است. این سواحل توسط استراحتگاه های لوکس ساخته شده در اطراف اقیانوس احاطه شده است. این استراحتگاه های ساحلی جای مناسبی برای بازدید کنندگان محل و لذت بردن از آن و استراحت در طول تعطیلات خود میباشد.

Lamu Beaches

Vipingo

ساحل Vipingo که در نزدیکی کیلیفی در منطقه ساحلی در روستاهای سواحلی واقع شده است. احاطه شده توسط پوشش گیاهی greenly از درختان نارگیل، آب آرام و شفاف است. این ساحل بسیار خوش منظره و زیبا است، اما آن همیشه با جمعیت بسیار کمی جدا شده است. اگر شما خیلی دوست دارید به صرف زمان صلح آمیز و عاشقانه با معشوق و یا دوستان خود،بپردازید ساحل Vipingo بهترین مکان برای این امر است.

Vipingo

Tiwi

TIWI، ساحل کوچک در شهر Kwale سهم عادلانه خود را از ساحل شنی زیبا در کنیا برده است. ساحل در شمال دیانی در 17 کیلومتری جنوب مومباسا واقع شده است. این ساحل ارائه می دهد طبیعت در اوج خود و آن جایی است که شما می توانید به تجربه بهترین تعطیلات ساحلی خود دست یابید، به خصوص اگر هدف شما لذت بردن از آرامش خورشید است.

Tiwi Beaches

Watamu Beach – Turtle Bay

ساحل واتامو-لاک پشت خلیج در حدود 7 کیلومتر طول دارد که در ساحل اقیانوس هند کنیا، در حدود 15km جنوب Malindi واقع شده است. این ساحل برای صخره های محلی آن، آب زلال و ماسه های سفید نرم شناخته شده است. ساحل ارائه می دهد یک فرصت بزرگ شنا به شما و احساس لذت بخش اقیانوس ارائه میدهد یک دید شگفت انگیز. شما می توانید برخی از فعالیت های ساحل مانند گشت و گذار ، آفتاب گرفتن و یا یک پیاده روی طولانی در امتداد سواحل را انجام دهید و لذت ببرید . لاک پشت خلیج یک ساحل برای یک روز آرام و آرامش بخش در کنار دریا است.

Gazi Beach

ساحل قاضی واقع شده است در 3km از قاضی، یک شهر ساحلی در کنیا. این ساحل هرگز شلوغ نیست و آن را بهترین مکان برای اینکه اگر شما به دنبال حفظ حریم خصوصی در طول تعطیلات خود هستید میدانند. ساحل توسط پوشش گیاهی کف مجلل و برخی غرفه های لوکس که محل اقامت را به بازدید کنندگان ارائه میدهد احاطه شده است. اگر شما به دنبال گرمای خورشید هستید، به ساح قاضی سر بزنید.

Bamburi Beach

ساحل Bamburi در بخش شمالی مومباسا واقع شده است، این ساحل شگفت آور آرامش بخش است و آن دارای ماسه نرم و آب آرام است، یک مکان ایده آل برای تجربه تعطیلات فوق العاده. ساحل مقصد محبوب برای دوستداران خورشید و شن و ماسه است. اگر شما عاشق راه رفتن، شنا و یا استراحت در ساحل هستید، Bamburi ارائه می دهد همه ی این موارد را. این ساحل یک محل مناسب برای پیدا کردن زمان صلح و آرامش بخش است.

Bamburi Beach

Kikambala

احاطه شده توسط شیار نخل نارگیل، ساحل Kikambala ، واقع در شمال مومباسا در اقیانوس هند است. کشش طولانی از ساحل سفید، پر از شن های سفید و محافظت شده توسط صخره های مرجانی طولانی یکی از بهترین سواحل کنیا است. چندین استراحتگاه ساحلی واقع در ساحل Kikambala وجود دارد. ساحل ارائه می دهد نمایش تصویر زیبایی از فضای آرامش بخش برای مردم محلی و بازدید کنندگان.

Kikambala Beach

Shanzu

ساحل Shanzu در 30 کیلومتری از مومباسا در بزرگراه Malindi واقع شده است. ساحل توسط باغ های نخل نارگیل احاطه شده است و دارای چند استراحتگاه ساحلی و هتل ها،کافه ها و رستوران ها میباشد که در آن بازدید کنندگان در طول تعطیلات خود می توانند از امکانات آن لذت ببرند.این ساحل یک دید دلپذیر از دریا، زیبایی محض از ساحل، موج های آب بی پایان را به شما نشان میدهد. ساحل شانزو محل مناسب برای یک تعطیلات ساحل گرمسیری است. که انواع ماجراهای جالب و لذت بخش را به بازدید کنندگان ارائه میدهد.

Shanzu Beach

این سواحل زیباترین سواحل در کنیا بودند که معرفی شدند. سفر به این کشور زیبا را از دست ندهید.