تور کشتی کروز یونان با کشتیهای مجلل Celestyal

معرفی:

تور کشتی کروز یونان خدمات اقامت و سفر در جزایر یونان با کشتی لوکس سلستیال و اقامت در هتل پنج ستاره کوش آداسی با خدمات کامل (all inclusive) به شما ارائه می کند.

برای حضور در تور کشتی کروز یونان نیازی به رفتن به سفارت و دریافت ویزا و انجام کارهای وقت گیر اداری ندارید. تنها با داشتن گذرنامه معتبر برای پرواز به ترکیه می توانید سفرتان را به خاطره ای ماندگار تبدیل کنید.

امکانات کشتی کروز سلستیال:

علاوه بر این کشتی سلستیال Celestyal چند رستوران متفاوت دارد که برای ذائقه های مختلف بهترین غذاها و نوشیدنی ها را آماده می کنند. رستوران مدیترانه ای-یونانی، در تمام مدتی که شما در تور کشتی کروز یونان به سر می برید، آماده خدمت رسانی است. اما رستوران اژه ای رستوران اصلی این کشتی است که انواع غذاها را برای شما سرو می کند. رستوران کوچک لدا هم مانند یک بوفه در این کشتی، خوراکی های هوس انگیز به شما ارائه می کند و در ضمن، صبحانه و عصرانه شما همینجا سرو می شود! آئورا گریل هم نام یکی دیگر از رستوران های کشتی کروز سلستیال است.

علاوه بر این، در کشتی سلستیال Celestyal هشت «بار» وجود دارد که انواع نوشیدنی ها را به همراه برنامه های شاد به میهمانانش ارائه می کند. امکانات بازی و سرگرمی نیز در تور کشتی کروز یونان تا دلتان بخواهد فراهم شده است. کشتی سلستیال Celestyal، خودش یک شهر است! امکانات ورزشی از قبیل باشگاه بدنسازی، بدمینتون، بسکتبال، پینگ پنگ، سونا، ماساژ و… نیز در این کشتی در دسترس شماست. برای کودکان هم زمین بازی بازی و اسباب بازی و هرچه لازم باشد فراهم شده. این کشتی یک مرکز پزشکی، یک مرکز بهداشتی و آرایش، گالری عکس و… را نیز در خود جا داده است تا در تور کشتی کروز یونان، هیچ چیز کم نداشته باشید.با هرمس همراه شوید تا با کشتی کروز سلستیال بیشتر اشناشوید.